za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Komis samochodowy Nysa

Nysa to miasto położone w województwie opolskim. Historycznie leży na Dolnym Śląsku w południowo-zachodniej części Doliny Nysy Kłodzkiej. To właśnie bliskość rzeki oraz sztucznych zbiorników wpływa na walory przyrodnicze oraz turystyczne Nysy. Nazwa wywodzi się od przepływającej przez miasto rzeki. Uwagę przyciągają również liczne zabytki oraz historyczna zabudowa.

W Nysie prężnie rozwija się sektor rolniczy i przemysłowy. Poza tym mieszkańcy pracują także w usługach oraz w branży finansowej. Do niedawna miasto było ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w województwie opolskim. Przede wszystkim sławę zawdzięcza działającemu do 2003 FSO Zakładowi Samochodów Dostawczych. W tym miejscu produkowane były pojazdy dostawcze, ale również montowano montował Citroëny C15 i Berlingo. Poza tym w Nysie funkcjonował Zakład Urządzeń Przemysłowych SA, który produkował urządzenia dla przemysłu chemicznego, energetycznego, cukrowniczego, a także ochrony środowiska oraz Garbarska Spółdzielnia Pracy „Asko”. Obecnie mieści się w Nysie Podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o powierzchni 12 ha. Jak widać, zarówno motoryzacyjne korzenie, jak i ciekawe położenie geograficzne oraz możliwości, jakie miasto stwarza inwestorom sprawiają, że wiele osób decyduje się by otworzyć komis samochodowy. Nysa na swoim terenie ma także Regionalny Park Przemysłowy WSSE „Invest Park”.

Auto komis Nysa

Coraz więcej osób decyduje się na to, by otworzyć auto komis. Franczyza wydaje się być doskonałym sposobem na poznanie branży oraz sprawdzenie, czy ten rodzaj działalności będzie nam w ogóle odpowiadać. Sama idea zakłada bowiem bazowanie na rozpoznawalnej marce. To sprawia, że szczególnie na start łatwiejsza jest franczyza. Sprzedaż samochodów to rynek, na którym jest dość duża konkurencja. Ogłoszenia motoryzacyjne pojawiają się w prasie oraz w internecie, a trendy zmieniają się dynamicznie. Wynika to z faktu, że wiele osób sprzedaje, kupuje czy zamienia i dla nich właśnie doskonałym adresem jest auto komis. Nysa będzie świetnym miejscem dla klientów, którzy chcą na miejscu sprawdzić pojazd, czy też porównać wiele różnych propozycji. Poza tym otrzymują oni sprawdzone pod względem technicznym oraz formalnym auto i nie muszą przejmować się formalnościami. Takie standardy obsługi wymusza franczyza. Komis samochodowy buduje swoją renomę przez dłuższy czas, a najlepszą reklamą zawsze są opinie zadowolonych klientów.

Niezmiennie klienci chętnie wybierają tanie auta. Franczyza rozpoznawalnego w regionie komisu sprawia, że nie trzeba daleko jechać, by skorzystać z najlepszych propozycji. Oczywiście sprzedaż samochodu będzie wymagać wiedzy, umiejętności oraz zapewnienia odpowiedniego miejsca. Poza tym franczyzobiorca niezmiennie może korzystać z doświadczenia marki, jej materiałów reklamowych oraz wsparcia opiekuna na poziomie zakładania działalności oraz oczywiście prowadzenia jej. Przy dobrych wiatrach będzie można szybko trafić do klientów, którzy szukają wymarzonych samochodów. To właśnie dla nich idealnym miejscem będzie komis. Nysa może więc śmiało korzystać z wypracowanego know-how, które sprawdziło się w innych miejscach, a także rozwijać działalność, pracując na pozytywne opinie. Znana marka to gwarancja bezpieczeństwa oraz najlepszych standardów obsługi. A tym samym to obietnica dobrych zarobków i powodzenia w prowadzonym biznesie.

Załóż skup/komis aut Nysa i skorzystaj z naszego wsparcia!