za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Komis samochodowy Oława

Oława należy do aglomeracji wrocławskiej. Jest siedzibą powiatu oławskiego oraz gminy wiejskiej Oława. Administracyjnie należy do województwa dolnośląskiego. Przez miasto przepływają Oława i Odra. Oława jest położona w Pradolinie Wrocławskiej, a bliskość stolicy województwa sprawia, że rozwija się dość harmonijne. Graniczy z gminą Jelcz-Laskowice.

Liczne przedsiębiorstwa wpływają na rozwój miasta. W Oławie największym pracodawcą jest producent systemów bezpieczeństwa do samochodów Autoliv Poland. Poza tym funkcjonują takie zakłady przemysłowe jak na przykład ZM Silesia SA – produkcja bieli cynkowej, Essity – pieluchy, DS Smith – opakowania i wiele innych z branży motoryzacyjnej, metalurgicznej, spożywczej. Otwierają się również nowe firmy z rozmaitych sektorów i jest także miejsce na auto komis. Oława ma dobrze rozwiniętą sieć drogową. Przebiegają przez miasto trasy krajowe, wojewódzkie i powiatowe. Działa sprawnie komunikacja autobusowa oraz kolej. Co istotne, rozwija się też żegluga śródlądowa Odrą, a od 2012 działa lądowisko sanitarne.

Auto komis Oława

Bliskość większych miast oraz duży rynek pracownicy sprawiają, że poszukiwane są tanie auta. Franczyza jest więc najlepszym pomysłem, by rozpocząć działalność w tym sektorze rynku. To biznes, który stale się rozwija i nie brakuje klientów, których interesuje sprzedaż czy skup aut. Oława jest świetnym miejscem, by tego typu działalność prowadzić, a liczne firmy z sektora motoryzacyjnego są dodatkowym atutem. To przecież branża, w której jest nieustanny popyt na nowości, więc klienci chętnie przeglądają ogłoszenia, czy odwiedzają auto komis. Franczyza pozwala zbudować rozpoznawalną firmę na bazie znanej marki i jej standardów, co niewątpliwie wpływa i na rozpoznawalność, i na potencjalny sukces.

Popularnym sposobem na biznes jest franczyza. Komissamochodowy w tym wypadku oczywiście będzie działać nieco inaczej niż sklepy spożywcze czy punkty usługowe, ale założenie jest jedno – pod szyldem większej firmy można rozwijać swoją, korzystając z profesjonalnych narzędzi reklamowych, platform ubezpieczeń czy po prostu doświadczenia. Aby otworzyć komis Oława, wystarczy więc zainteresowanie motoryzacją, pasja, chęć pracy oraz oczywiście plac w dogodnej lokalizacji. Dodatkowym wsparciem jest franczyza. Sprzedaż samochodów w takim miejscu staje się gwarancją sukcesu i stałych zarobków.

Otwierasz komis samochodowy Oława? Napisz do nas!