za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Auto Komis Kłodzko
sprzedaż i skup samochodów

Odwiedź nasz komis samochodowy w Kłodzku.
Znajdziesz tu przekrój aut na każdą kieszeń.
Zadbane, czyste i gotowe do drogi.

Kontakt i adres komisu samochodowego w Kłodzku

Dusznicka 1A,
57-300 Kłodzko

tel. 667 278 291

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9:00-19:00,
sob: 10:00-19:00,
niedziela na telefon

Sprawdzony Komis Samochodowy Kłodzko

Mieszkańcy Kłodzka samochody używane mogą kupić w sprawdzonym miejscu. To zaufanie oraz najwyższej jakości standardy obsługi sprawiają, że klienci chętnie korzystają z komisu. Przede wszystkim zachęca różnorodność oferty. Można również na miejscu sprawdzić stan samochodu osobowego. Kłodzko i region to ważny rynek motoryzacyjny. Auta są skupowane od właścicieli, kontrolowane pod względem technicznym i przygotowywane przez specjalistów do sprzedaży. I dlatego każdy klient może być pewny, że otrzyma sprawne, czyste auto o przejrzystej historii. Skup samochodów Kłodzko to świetne miejsce, gdy chce się zmienić pojazd, szuka się nowszego modelu i przy okazji chce się zostawić używane w rozliczeniu. Dynamiczny rynek sprawia, że z pewnością na nie szybko znajdzie się nowy nabywca. Punkt w Kłodzku ma bardzo dobre opinie, więc jest ważnym miejscem dla tych, którzy chcą sprzedać, kupić czy wynająć. Z tej oferty korzystają firmy oraz osoby prywatne, a wielu inwestorów decyduje się również związać swoją karierę z sektorem samochodów używanych. Kłodzko zaprasza do współpracy.

Skup aut w Kłodzku za gotówkę

Sprawdzony autokomis w Kłodzku to najlepsze miejsce, by sprzedać auto. Dzięki temu bez dawania ogłoszeń, negocjacji, umawiania się z potencjalnymi klientami można zbyć samochód. Co istotne, skup aut Kłodzko wypłaca gotówkę w momencie sprzedaży, a także zwraca pieniądze za ubezpieczenie. Samochód może być również odebrany ze wskazanego miejsca w regionie, co ułatwia właścicielom zadanie. Autokomis odkupuje pojazdy do wartości około 6000 złotych także bez ważnego badania technicznego czy też bez ubezpieczenia OC.

Zamiana aut Kłodzko

W naszym komisie w Kłodzku możesz wymienić auto na inne. Zapewniamy odkupienie Twojego auta. Możliwość dopłat w obie strony wymiany auta.

Wymień auto w Kłodzku.

Zadzwoń na numer 667 278 291
albo wyślij zdjęcie na WhatsApp
lub e-mailem

Gwarantujemy odkupienie Twojego auta

Klienci, którzy zakupili samochody w naszym autokomisie w Kłodzku, mogą liczyć na to, że odkupimy pojazd. Tym samym nigdy nie będą mieć problemu ze znalezieniem nabywcy lub też otrzymaniem odpowiedniej stawki.

Skupujemy auta i codziennie sprzedajemy w Kłodzku kilkanaście samochodów używanych, więc i Twój szybko znajdzie nabywcę.

Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie.

volvo v40
Audi A3

Ogłoszenia motoryzacyjne Kłodzko

Chcesz kupić pewne i zadbane auto w Kłodzku? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

klodzko.za4kola.pl

Znajdziesz tu ogłoszenia sprzedaży aut z Kłodzka. Ale uwaga: Auta sprzedają się tak szybko, że aby poznać pełną i aktualną ofertę przyjedź do jednego z naszych komisów.

bmw e46
new beetle

Załóż własny komis

Franczyza komisu samochodowego
to świetny pomysł na biznes.

Sprawdź jakie korzyści zapewniamy.