za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Komis samochodowy Brzeg

Brzeg jest położony w województwie opolskim. Historycznie leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej i jest częścią Niziny Śląskiej. Miasto jest siedzibą władz powiatu brzeskiego. Brzeg jest silnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym. Przede wszystkim funkcjonują tu fabryki maszyn rolniczych, silników elektrycznych, zakłady tłuszczowe oraz cukiernicze. Brzeg ma na swoim terenie Podstrefę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o powierzchni 54 ha. Wśród najważniejszych pracodawców warto wymienić Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra”, Browar Brzeg oraz Fabrykę Maszyn Rolniczych Agromet. Przepływająca przez miasto Odra wpływała także na rozwój żeglugi. 

Mieszkańcy znajdują zatrudnienie w przemyśle rolniczym, przemysłowym i usługowym. Ciekawym pomysłem na biznes może być na przykład komis samochodowy. Brzeg jest otwarty na różne przedsięwzięcia, a rozwinięta sieć drogowo-kolejowa ułatwia komunikację z większymi miastami regionu. Autostrada A4 jest najważniejszą trasą do granicy państwa, Zgorzelca, Wrocławia, a także Krakowa czy Przemyśla. Inne drogi łączą Brzeg z Kępnem, Łagiewnikami, Bolesławcem czy Jarosławiem. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Opolem, Wrocławiem, Warszawą, Katowicami, Poznaniem, Szczecinem, Zieloną Górą, Lublinem, Kielcami, Przemyślem i innymi miastami. Stacja jest obsługiwana przez PKP Intercity oraz Polregio. Wielu mieszkańców podróżuje również własnymi samochodami, więc ten rynek rozwija się bardzo dynamicznie. W ogłoszeniach i komisach poszukiwane są wymarzone tanie auta. Franczyza jest więc idealnym pomysłem na początek biznesu.

Auto komis Brzeg

Dla osób, które chcą otworzyć auto komis, franczyza wydaje się być opcją szytą na miarę. Można korzystać z doświadczeń znanej marki i pod jej szyldem oferować klientom auta. Dzięki temu nie trzeba latami pracować na zaufanie i rozpoznawalność, a otrzymuje się je w pakiecie wraz z innymi narzędziami, które obejmuje franczyza. Komissamochodowy to miejsce, w którym można kupić, sprzedać czy zamienić auto oraz skorzystać z dodatkowych usług. Przede wszystkim prowadzący działalność korzysta z doświadczeń macierzystej firmy. Otrzymuje dostęp do panelu ubezpieczeniowego oraz w profesjonalnie przygotowaną kampanię reklamową. Wsparcie opiekunów również ułatwia sprzedaż i skup aut. Brzeg dysponuje miejscami, które świetnie nadadzą się na plac pod tego typu firmę.

Można założyć, że auto komis Brzeg będzie przyciągać klientów z miasta oraz regionu i stanie się miejscem, w którym będzie można znaleźć rozmaite modele, skorzystać ze wsparcia specjalistów oraz usług dodatkowych, do jakich dostęp daje franczyza. Sprzedaż samochodów dzięki temu jest efektywna, komis otrzymuje dobre opinie, a ty zarabiasz pieniądze.

Chcesz otworzyć komis Brzeg? Napisz do nas!