za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Komis samochodowy Jelcz Laskowice

Jelcz Laskowice leży na prawym brzegu Odry, w powiecie oławskim, w województwie dolnośląskim i należy do rozległej aglomeracji wrocławskiej. Przez miasto przepływa także Młynówka Jelecka. Nazwa jest wynikiem połączenia dwóch osobnych miejscowości – Jelcza i Laskowic. Bliskość większych miast takich jak Wrocław, Oleśnica czy Oława daje wiele możliwości rozwoju lokalnego rynku.

Warto pamiętać o tym, że z powstaniem miasta wiąże się działalność dużej fabryki autobusów oraz samochodów ciężarowych Jelcz, a sąsiednie Laskowice były zapleczem mieszkaniowym dla firmy. Motoryzacyjne tradycje są dostrzegalne do tej pory i ciekawym pomysłem na biznes jest autokomis. Jelcz Laskowice jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Na swoim terenie miasto ma ważne przedsiębiorstwa takie jak Instytut Mechaniki, które produkuje podzespoły dla branży kolejowej oraz autobusowej, Autoliv, Toyota i inne firmy z branży motoryzacyjnej. Produkowane są też elementy metalowe, z tworzyw sztucznych, rury kanalizacyjne, a w zakładach Jelcz samochody ciężarowe dla wojska. Rozwinięta jest również infrastruktura kolejowo-drogowa. Trasa wojewódzka łączy Jelcz Laskowice z Wrocławiem oraz Oławą. Sprawną komunikację zapewniają autobusy, więc transport publiczny jest dostępny dla mieszkańców. Wielu z nich oczywiście wybiera przejazdy własnym samochodem, więc na rynku poszukiwane są tanie auta. Franczyza rozpoznawalnego w regionie komisu samochodowego jest dobrym pomysłem na to, by zacząć działać w branży.

Auto komis Jelcz Laskowice

Gdy chcesz otworzyć auto komis, franczyza staje się rewelacyjną opcją. Przede wszystkim można budować biznes w oparciu o rozpoznawalną markę, a także korzystać z doświadczeń specjalistów w dziedzinie. Gotowe pakiety będą doskonałym sposobem na to, by dopasować zakres współpracy do swoich możliwości i potrzeb. Także dla klientów pewnego rodzaju gwarancją wiarygodności oraz jakości usług jest franczyza. Komis samochodowy musi się cieszyć dobrą renomą, ponieważ wówczas jest stały ruch w branży. Prowadzona jest sprzedaż i skup aut. Jelcz Laskowice dysponuje atrakcyjnymi placami, które są świetną przestrzenią na prowadzenie tego typu działalności.

Ruch w sektorze motoryzacyjnym nie maleje, więc wiele osób przegląda ogłoszenia w poszukiwaniu nowszego pojazdu. Inni wybierają komis samochodowy. Jelcz Laskowice to świetna baza, która pozwoli obsługiwać klientów z miasta oraz regionu. Po podpisaniu można liczyć nie tylko na rozpoznawalne logo i kampanię promocyjną, ale również na wsparcie opiekunów i dostęp do platformy ubezpieczeniowej. Wiele innych profitów daje franczyzaSprzedaż samochodów dzięki temu może być efektywna, a dochody będą coraz wyższe.

Otwórz z nami komis Jelcz Laskowice!