za4kola logo

Wyślij do nas wiadomość:

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Zadzwoń do nas:

531 968 062

Komis samochodowy Milicz

Milicz leży w północnej części województwa dolnośląskiego nad rzeką Barycz. Jest siedzibą starostwa powiatowego oraz gminy miejsko-wiejskiej Milicz. Jest ważnym elementem aglomeracji wrocławskiej, choć graniczy z Wielkopolską.

Komunikacyjnie Milicz leży przy drodze krajowej numer 15 oraz kolejowej linii Wrocław-Jarocin. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z rozmaitych środków komunikacji, a wielu z nich przemieszcza się własnymi samochodami. Sprawnie działa także komunikacja autobusowa do Wrocławia, Wołowa, Trzebnicy, Twardogóry, Sycowa, Poznania, Żmigrodu, Sulmierzyc, Krotoszyna, Jutrosina. Na terenie gminy Milicz jest organizowana także bezpłatna komunikacja miejska łącząca miasto ze stacją PKP. Bliskość Wrocławia, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego sprawia, że łatwo tu znaleźć pracę oraz kształcić się. Milicz to także miejsce, w którym można prowadzić biznes taki jak na przykład auto komis. Franczyza staje się świetnym pomysłem na to, by rozpocząć działalność w branży motoryzacyjnej. Samo miasto znane jest także z corocznej imprezy zwanej Świętem Karpia Milickiego, która odbywa się w ramach Dni Milicza. Na terenie znajduje się bowiem największy w Europie zespół stawów hodowlanych – tak zwane Stawy Milickie. To przyciąga turystów tak jak liczne trasy rowerowe biegnące po malowniczych terenach Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy i na obrzeżach chronionego Rezerwatu. Na rzece odbywają się również spływy kajakowe

Auto komis Milicz

Osoby, które chcą założyć działalność gospodarczą w sektorze motoryzacji, chętnie sięgają po taką opcję jak franczyza. Komis samochodowy niezmiennie przyciąga tych, którzy chcą sprzedać, kupić bądź zmienić auto oraz szukają opcji szytej na miarę. Można bazować więc na doświadczeniu znanych marek, a wówczas opłacalna i wiarygodna staje się franczyza. Sprzedaż samochodów wymaga oczywiście wiedzy oraz umiejętności, ale niezbędny jest również przygotowany plac, na którym można prowadzić skup aut. Milicz takich przestrzeni ma sporo, więc tego typu pośrednictwo może być gwarancją sukcesu w branży.

Klienci chętnie odwiedzają auto komis. Milicz przyciąga mieszkańców miasta i regionu, którzy szukają atrakcyjnych propozycji oraz chcą na miejscu sprawdzić stan prawny i techniczny pojazdu. To zdecydowanie lepsza opcja niż przeglądanie ogłoszeń w internecie, a także umawianie się z prywatnymi osobami. Poza tym szereg opcji dodatkowych będzie mieć komis Milicz. Franczyzobiorca może bowiem liczyć na dostęp do pakietów ubezpieczeniowych. Wsparcie opiekuna oraz profesjonalną kampanię reklamową. Poza tym korzysta z szeregu narzędzi ułatwiających sprzedaż oraz profesjonalną obsługę klientów, którzy chcą kupić tanie auta. Franczyza jest opcją szytą na miarę.

Otwierasz komis samochodowy Milicz? Skontaktuj się z nami!